Gider Tıkanıklığı Açma

Önder Tesisat firmamız Eskişehir'de son derece güvenilir ve garantili bir şekilde tıkanıklık açma işleminde son derece profesyonel cihazlarla çalışmaktayız. Tuvalet, mutfak, banyo, rögar, pisuar, klozet, lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini itina ile gerçekleştiren Önder Tesisat, kullandığı cihazlarla bu sorunu kolayca ortadan kaldırabilmenizi sağlar.

 

Eskişehir’de Tıkanıklık Açma:

Firmamız Önder Tesisat  Eskişehir'de tıkanıklık açma konusunda siz değerli  müşterilerimize hizmet vermektedir. Tıkanıklık açma genel bir kavramdır ev ve işyerlerinin atık su borularında meydana gelen bir tıkanıklık evinizin veya işyerinizin tuvalet, WC, pisuar, klozet, evye, lavabo gideri, mutfak gideri veya banyo giderlerinden su taşması kötü koku gelmesi şeklinde belli olur. Böyle bir durumla karşılaşan müşterilerimiz genelde lavabo açıcı, tıkanıklık açıcı kimyasallar kullanmaktadır. Bu kimyasallar genelde bir işe yaramadığı gibi insan sağlığına da ciddi zarar vermektedir.

Tıkanıklık açma konusunda deneyimli personel ve son sistem makinalara sahip olan firmamız Eskişehir Önder Tesisat Eskişehir'in tüm mahalle ilçe ve köylerine logar tıkanıklığı açma, pimaş boru tıkanıklığı açma, WC tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo gideri açma, mutfak tıkanıklığı açma, banyo gider açma, klozet tıkanıklığı açma, atık su tesisat tamiri, pis su tesisat tamiri, yüksek basınçlı su ile tıkanıklık açma, klavuzlu makina ile tıkanıklık açma, kamera ile tıkanıklık açma konusunda Eskişehir merkez ilçe ve köylerine hizmet vermektedir.

 

Mutfak Tıkanıklığı Açma:

Mutfak giderlerinin sık sık tıkanma sebeplerini başında kullanım hataları ve mutfak gider borusundaki tesisat hataları gelmektedir. Ayrıca mutfak lavabosuna dökülen yemek yağları, çay artıkları, yanlış kullanılan lavabo açıcıları gibi maddeler lavabonuzun tıkanmasına neden olmaktadır. Önder Tesisat mutfak tıkanıklığı açma işlemini özel mutfak tıkanıklığı açma makinesi ile yapmaktadır. Bu makinenin özelliği kesinlikle klavuzların fayans ve parkelere temas etmemesi mutfak gideri içerisinde biriken yağı tamamen temizlemesidir.  Ayrıca firmamız siz değerli müşterilerimize  basınçlı su ile mutfak tıkanıklığı açma, mutfak tesisatı tamiri, mutfak gideri açma gibi konularda hizmet vermektedir. Klavuzlu tıkanıklık açma makinelerimiz kırıp dökmemesi sayesinde  Eskişehir gider açma konusunda tercih edilmemizin önemli sebeplerinden biridir.

 

Tuvalet, Pisuar ve Klozet Tıkanıklığı Açma:

Önder Tesisat tuvalet, pisuar ve klozet tıkanıklığı açma  konusunda yeterli ekip, malzeme ve tecrübeye sahiptir. Tuvalet, pisuar ve klozetlerin ana gider borusunda oluşan kireçleri kazıyan aparatları ayrı bez kaçması durumunda alıp getirebilecek aparatları ayrı şekilde elimizde mevcuttur. Ayrıca firmamız tuvalet tesisatı tamiri, kamera ile boru görüntüleme, tuvalet tesisatı yenileme, tuvalet taşı değiştirme, Es değiştirme, klozet montajı atık su borusu tamiri, kaçak su tespiti, kaçak su sızıntısı tespiti gibi hizmetler vermektedir.

Logar Tıkanıklığı Açma:

 Önder tesisat olarak logar tıkanıklığı açma işini yüksek basınçlı makine ve klavuzlu makine ile yapmaktadır.  Firmamız logar açma, logar temizleme konusunda yeterli tecrübe ve malzemeye sahip olup özellikle hastaneler, OSB, Baksan, Teksan, Emko, gibi sanayi bölgelerinde açılması zor olan Logarları en kısa sürede açmakta ve logarların içinde biriken atık maddelerin temizliğinde logar temizleme aparatları ile yapmaktadır.

Lavabo Açma:

Eskişehir lavabo açma alanında uzman ekip ve ekipmana sahip olan Önder Tesisat sizlere en kaliteli hizmet sunmaktadır. Lavabo tıkanıklığı genelde sabun kalıntıları, saç kılları, boru daralmaları, yağlanma, tamirat yapılırken ustaların derz kaçırması ve el yıkamalarından dolayı meydana gelmektedir. Eskişehir lavabo tıkanıklığı açma işlemi için bize ulaşabilirsiniz.

 

Eskişehir Tıkanıklık Açma alanında daima güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız; tuvalet, lavabo, banyo, mutfak, logar tıkanıkları basınçlı su ve klavuzlu makinalar ile açmaktadır. Mutfak lavabosu ya da gideri tıkandığında bir telefonda 7 gün 24 saat boyunca ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

Önder Teknik Temizleme Eskişehir merkez, çevre ilçe ve köylerine profesyonel cihazlar ile servis hizmeti sunmaktadır. Eskişehir gider açma hizmetlerimizden yararlanmak için aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

 

Önder Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Kumlubel Mah. Bayraktar Sok. No:27/ 12 / ESKİŞEHİR

Gsm: 0544 313 09 43

Tel: 0222 323 80 63