Tıkanıklık Açma

Önder Tesisat firmamız Eskişehir'de son derece güvenilir ve garantili iş yapan nadir firmalardandır. tıkanıklık açma işleminde son derece profesyonel cihazlarla çalışmaktayız. Tuvalet, mutfak, banyo, logar, pisuvar, klozet, lavabo tıkanıklığı açma işlemleri itina ile yapmaktayız.

 

7 Gün 24 Saat Eskişehir merkez, ilçe ve köylerine sunduğumuz kesintisiz hizmet ile servis sunmaktayız.

 

Eskişehir'de Tıkanıklık Açma

 

Firmamız Önder Tesisat Eskişehir’de tıkanıklık açma konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Tıkanıklık açma genel bir kavramdır ev ve işyerlerinin atık su borularında meydana gelen bir tıkanıklık evinizin veya işyerinizin tuvalet, wc, pisuar, klozet, evye, lavabo gideri, mutfak gideri veya banyo giderlerinden su taşması kötü koku gelmesi şeklinde belli olur. Böyle bir durumla karşılaşan müşterilerimiz genelde lavabo açıcı, tıkanıklık açıcı kimyasallar kullanmaktadır. Bu kimyasallar genelde bir işe yaramadığı gibi insan sağlığına ciddi zarar vermektedir.

Tıkanıklık açma konusunda deneyimli personel ve son sistem makinalara sahip olan firmamız Eskişehir Önder Tesisat Eskişehir'in tüm mahalle ilçe ve köylerine logar tıkanıklığı açma, pimaş boru tıkanıklığı açma, wc tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo gideri açma, mutfak tıkanıklığı açma, banyo gider açma, klozet tıkanıklığı açma, atık su tesisat tamiri, pis su tesisat tamiri, yüksek basınçlı su ile tıkanıklık açma, kılavuzlu makina ile tıkanıklık açma, kamera ile tıkanıklık açma konusunda Eskişehir merkez ilçe ve köylerine hizmet vermektedir.

 

MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA :

Mutfak giderlerinin sık sık tıkanma sebeplerini başında kullanım hataları ve mutfak gider borusundaki tesisat hataları gelmektedir. Ayrıca mutfak lavabosuna dökülen yemek yağları, çay artıkları, yanlış kullanılan lavabo açıcıları gibi maddeler lavabonuzun tıkanmasına neden olmaktadır. Önder Tesisat mutfak tıkanıklığı açma işlemini özel  mutfak tıkanıklığı açma  makinesi ile yapmaktadır. Bu makinenin özelliği kesinlikle klavuzların fayans ve parkelere temas etmemesi mutfak gideri içerisinde biriken yağı tamamen temizlemesidir.  Ayrıca firmamız siz değerli müşterilerimize  basınçlı su ile mutfak tıkanıklığı açma, mutfak tesisatı tamiri, mutfak gideri açma gibi konularda hizmet vermektedir.

 

Tuvalet, Pisuar ve Klozet Tıkanıklığı Açma :

 

 Firmamız Önder Tesisat tuvalet, pisuvar  ve klozet tıkanıklığı açma  konusunda yeterli ekip, malzeme ve tecrübeye sahiptir. Tuvalet, pisuar ve klozetlerin ana gider borusunda oluşan kireçleri kazınan aparatları bez kaçması durumunda alıp getirebilecek aparatları mevcuttur. Ayrıca firmamız  tuvalet tesisatı tamiri, kamera ile boru görüntüleme, tuvalet tesisatı yenileme, tuvalet taşı değiştirme, Es değiştirme, klozet montajı atık su borusu tamiri, kaçak su tespiti, kaçak su sızıntısı tespiti gibi hizmetler vermektedir.

Logar Tıkanıklığı Açma:

 Firmamız Önder tesisat olarak logar tıkanıklığı açma işini yüksek basınçlı makine ve klavuzlu makine ile yapmaktadır  Firmamız logar açma, logar temizleme konusunda yeterli tecrübe ve malzemeye sahip olup özellikle hastaneler, OSB, Baksan, Teksan, Emko, gibi sanayi bölgelerinde açılması zor olan Logarları en kısa sürede açmakta ve  logarların  içinde biriken  atık maddelerin temizliğinde logar temizleme aparatları ile yapmaktadır.

Eskişehir'de tıkanıklık açma konusunda hizmet sağladığımız alanlar şu şekildedir, ilgili sayfaları ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz;

 

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Logar Açma

Banyo Tıkanıklığı Açma

Wc Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Klozet Açma

Pisuvar Açma

Kanalizasyon Açma

Foseptik Açma

Rogar Açma

Gider Açma

 

Önder Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Kumlubel Mah. Bayraktar Sok. No:27/ 12 / ESKİŞEHİR

Gsm: 0544 313 09 43

Tel: 0222 323 80 63

Görseller