Hakkımızda

Eskişehir Önder Tesisat olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile uzun yıllardır hizmetinizdeyiz. Son teknoloji cihazlar ile her zaman güvenle faaliyet gösteren firmamız sizlere en uygun fiyatlar birinci kalite hizmeti ulaştırmaya gayret göstermektedir.

Ev ve işyerlerinizde pis su ve temiz su problemlerini basınçlı su ve kılavuzlu makineler yardımı ile kolayca çözmekteyiz. Termal kamera, nem ölçme cihazı, akustik dinleme makineleri ile kaçak su tespiti ve tamiri yapmaktayız.  Zamanla kir ve çeşitli birikintiler tuvalet ve lavaboların tıkanmasına sebep olabilir. Bu tıkanıklıklar hızlı bir şekilde çözülmediğinde problemin daha da büyümesine sebep olunabilir. Eskişehir tıkanıklık açma servisi veren ekibimizle tıkanıklık bildirimi aldığımızda ekipmanlarımızla adresinize ulaşıyor, tıkanıklık noktasını bularak basınçlı su veren makinelerimizle müdahale ediyoruz.

Eskişehir tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini uygun rakamlarla vererek yaşanan sorunu hızlı bir şekilde çözen Önder Tesisat,  banyo, tuvalet, mutfak gibi tüm giderleri açıyoruz.

Eskişehir su kaçak tespiti hizmetimizle eski yöntemlerle kırıp dökerek değil tamamen profesyonel makinelerle direk kaçak noktasını tespit ederek oraya müdahale ediyoruz.  Her birinin uzun yıllar tecrübesi olan ekibimiz sizler için;

Pis Su Tesisatı

Kanal Açma

Temiz Su Tesisatı

Logar Açma

Tuvalet Açma

Mutfak Açma

WC Açma

Banyo Gideri Açma

Tıkanıklık Açma hizmetleri sunmaktayız

 

Önder Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Kumlubel Mah. Bayraktar Sok. No:27/ 12 / ESKİŞEHİR

Gsm: 0544 313 09 43

Tel: 0222 323 80 63