Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Eskişehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkandı ve siz ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Böyle durumlarda 7 gün 24 saat boyunca Önder Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir’de tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla Önder Tesisat olarak kaliteli hizmet sunmaktayız. Pompa ve gider açıcı kimyasallar gibi basit ve çoğu zamanda etkisiz kalan yöntemler kullanarak tıkanıklık açmaya çalışmak hem zaman kaybına sebep olur hem de sorunun daha da büyümesine sebep olabilir. Bu sebeple tıkanıklık gibi ciddi sorunlarla karşılaştığınızda mutlaka profesyonel bir Eskişehir tuvalet tesisatçısı ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Sahip olduğumuz ekipmanlarla, klavuzlu tıkanıklık açma makineleri ile adresinize hızlı bir şekilde ulaşıyor, tıkanıklığı tespit edip sorunu kökünden çözüyoruz.

Peki, Tuvalet Neden Tıkanır?

Tuvalet tıkanıklığına sebep olarak gösterilebilecek onlarca şey vardır. Islak mendillerin tuvalete atılması, Kalın yapraklı ve erime özelliği olmayan tuvalet kağıtları gidere kaçan sert cisimler, poşet, çocuk bezi, hijyenik pedler, temizlik bezleri, bulaşık teli vb. cisimler tuvaletinizi tıkar.

Yardım için bize ulaşın

Önder teknik temizleme Eskişehir merkez, çevre ilçe ve köylerine profesyonel cihazlar ile servis hizmeti sunmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma Eskişehir hizmetlerimizden yararlanmak için aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

 

Önder Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Kumlubel Mah. Bayraktar Sok. No:27/ 12 / ESKİŞEHİR

Gsm: 0544 313 09 43

Tel: 0222 323 80 63