Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Eskişehir Su Kaçağı Tespiti

Alanında son teknoloji cihazlarımız ile su kaçağının ya da sızıntının olduğu yer uzman çalışanlarımız tarafından milimi milimine tespit edilerek, sadece o bölgedeki küçük bir alan kırılıp, tamirat işlemini gerçekleştirilmekteyiz. Eskişehir su kaçak tespiti cihazlarımız sayesinde su kaçağı yüzünden tüm duvarların

Pis Su Kaçağı Tespiti:

 Pis su kaçağı kendini genelde koku, küf şeklinde belli eder. Tespit edilmesi çok zor olan bir kaçak türüdür. Firmamız pis su kaçağı tespiti konusunda yeterli malzeme ve deneyimli personele sahiptir.

 Pis su kaçağı bulma işlemi nasıl yapılır?

Firmamız kanal görüntüleme, boru görüntüleme kamerası ile pis su kaçağının neden ve nereden kaynaklandığını noktasal tespit ederek siz değerli müşterilerimizin bu sorundan en kısa zamanda ve en az maliyetle kurtulmanızı sağlar.

Temiz Su Kaçak Tespiti:

Sizin dairenin bir alt daireye damlama, duvarlarda kabarma, küflenme, aşırı derecede kabarık gelen su faturaları dairenizde veya iş yerinizde bir su kaçağı olduğunun belirtisidir. Bunlara ilaveten kombiniz su eksiltiyor, kalorifer peteklerindeki su eksiliyor ise ısıtma sisteminde su kaçağı var demektir. Temiz su kaçağı tespiti su kaçağının hangi hat üzerinde olduğunu tespit etmekle başlar bu tespit işlemini test pompası ile yapmaktayız. Mesela sıcak su hattında bir su kaçağı var ise termal kamera ile su kaçağı tespiti yapılarak hiçbir yeri kırmadan su kaçağının bulunduğu yer noktasal olarak tespit edilir. Eğer ki bu su kaçağı soğuk su hattın da ise akustik dinleme cihazı ile yani halk arasında bilinen adı cihazla su kaçağı tespiti, makine ile su kaçağı tespiti yapılarak su kaçağı tespiti noktasal olarak yapılır. Daha sonra hasarlı bölgede tesisat tamiri yapılarak işlem tamamlanmış olur.

Önder Teknik Temizleme Eskişehir Merkez, Çevre İlçe ve Köylerine Profesyonel Cihazlar ile Servis Hizmeti Sunmaktadır. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Eskişehir hizmetlerimizden yararlanmak için aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

 

Eskişehir Önder Tesisat İletişim Bilgileri:

Telefon: 0222 323 80 63 | 0544 313 09 43

Adres: Kumlubel Mah. Şeref Sok. No:4/ A / ESKİŞEHİR