Yağmur Gideri Temizleme

ESKİŞEHİR'DE YAĞMUR GİDERİ TEMİZLEME

Bina çatılarındaki yağmur oluklarından başlayarak belediye kanalizasyon hattına kadar olan yağmur suyu taşıma hattına yağmur gideri denmektedir. teras, balkon, bahçe giderleri de bu hatta bağlıdır. Bu hattın içerisinde çamur, Kum, ağaç yaprakları, kuş tüyleri birikmesi sonucu tıkanıklık meydana gelmektedir. Firmamız yağmur gideri temizleme ve yağmur gideri tıkanıklığı açma konusunda yeterli ekipman ve deneyimli personele sahiptir.

 

MAKİNA İLE YAĞMUR GİDERİ AÇMA

 

Yağmur yağdığı zaman, Teras veya balkonunuzu yıkadığınız zaman su gitmiyor hatta geri geliyor ise muhtemelen bir tıkanıklık oluşmuştur. Makina ile yağmur gideri  açma, Eskişehir’de makina ile tıkanıklık açma konusunda deneyime ve son teknoloji makinalara sahip olan firmamız Önder Teknik Temizleme tarafından en kısa sürede çözümler.

 

BASINÇLI SU İLE YAĞMUR GİDERİ TEMİZLEME

 

Yağmur giderlerinin zemindeki yani yer altındaki bölümü en yoğun çamur, Kum, yaprak gibi maddelerin biriktiği bölümdür ve tıkanıklıklar en fazla burada oluşur. Burada oluşan tıkanıklığı açmak ve temizlemek için teknolojik makinalara ihtiyacınız vardır. Basınçlı su ile yağmur gideri temizleme, basınçlı su ile tıkanıklık açma, su çekme pompası, çamur çekme pompası gibi ekipmanları sahip olan firmamız Eskişehir'de yağmur gideri temizleme, Yağmur gideri açma, Su baskını tahliyesi, Mazgal tıkanıklığı açma, Eskisehir balkon tıkanıklığı açma, Teras tıkanıklığı açma konularında hizmet vermektedir.

 

Önder Teknik Temizleme Eskişehir merkez, çevre ilçe ve köylerine profesyonel cihazlar ile servis hizmeti sunmaktadır. Eskişehir yağmur gideri temizleme hizmetlerimizden yararlanmak için aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

 

Önder Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Kumlubel Mah. Bayraktar Sok. No:27/ 12 / ESKİŞEHİR

Gsm: 0544 313 09 43

Tel: 0222 323 80 63